Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PROFIBUD NS Profesjonalne Wyceny

Nowy produkt

1000 Przedmioty

499,00 zł

Program został dostosowany do obowiązujących zmian prawnych wynikających z Ordynacji podatkowej, ustawy o VAT, ustawy o rachunkowości oraz swobodzie działalności gospodarczej, dzięki czemu jest to aktualnie jedyny program dla branży generujący m.in. pliki JPK (jednolity Plik Kontrolny).

               PROFIBUD NS jest jedynym programem na rynku obsługującym sektor budowlany w 100% w zgodzie z obowiązującymi aktami prawnymi!!!!

            W oprogramowaniu znajdziemy przede wszystkim moduły tj.:

  • Profesjonalne wyceny – moduł pozwalający generować szybkie, kompletne wyceny dla klientów na podstawie przedstawionych oczekiwań. Generuje wyceny, zamówienia, zlecenia, kosztorysy dot. wszelkich prac (możliwość skorzystania z bazy RMS, aby nie było potrzeby wprowadzać towarów i usług na magazyn)
  • Fakturowanie – moduł wraz z magazynem. Generuje wszelkie dowody sprzedaży (również obejmujący odwrócony VAT dla firm podwykonawczych). Z modułu możliwość generowania plików JPK dla Urzędu Skarbowego lub biura rachunkowego.
  • E-Dokumenty – moduł zawiera niezbędną dokumentację firmową (PIT,NIP,VAT i inne urzędowe w formie elektronicznej gotowych do wysłania), dokumentację budowlaną (od protokołów kontroli, przekazania po umowy budowlane), BHP w budownictwie, Polskie Normy (pełny wykaz obowiązujących norm), wyroby budowlany (aprobaty techniczne, wykazy mandatów, próbki, ustawy i inne), ustawy (prawo budowlane, energetyczne, wodne, geodezyjne….)
  • JPK INFO – pełne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób mających bezpośredni kontakt z dokumentami sprzedaży, magazynem, księgowością z zakresu nowych przepisów i obowiązków wynikających ze zmiany Ordynacji Podatkowej.
  • Klient JPK – moduł do wysyłania wygenerowanych plików JPK do Ministerstwa Finansów. Wysyłka odbywa się każdego 25 dnia danego miesiąca i obejmuje strukturę JPK_VAT.
  • Wpis do rejestru firm spełniających wymogi nowej Ordynacji Podatkowej w zakresie Jednolitych Plików Kontrolnych. Wpis znajduje się na stronie jpkinfo.pl i jest JEDYNYM takim rejestrem w Polsce, zrzeszającym wszystkich przedsiębiorców w Polsce. Z rejestru korzystają wszystkie zainteresowane podmioty bezpłatnie, w celu zweryfikowania ryzyka podejmowania kontaktów handlowych.
  • Aplikacja URZĘDNIK - jest jedyną w Polsce platformą zawierającą informacje dotyczące bardzo newralgicznych danych jakimi są urzędnicy publiczni. Znajdziemy tutaj dane urzędników zatrudnionych w działach obsługi petenta oraz działów kontrolnych Urzędu Skarbowego, ZUS, Sanepidu, Inspektorzy Nadzoru Budowlanego, Państwowa Inspekcja Pracy, Celnicy i inni…

 

Program PROFIBUD NS jest jedynym produktem realizującym i spełniającym w 100% założenia ustawy w ramach Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz ustawy o VAT plus 1% dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego.

Koszt jednorazowy wynosi 499,00 zł brutto.

Koszt aktualizacji oprogramowania, utrzymania wpisu oraz przedłużenie dostępu do usług wynosi jedyne 99,00 zł brutto rocznie.

22 innych produktów w tej samej kategorii: