Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PAKIET JPK INFO Jednolity Plik Kontrolny

Nowy produkt

1000 Przedmioty

599,00 zł

W związku ze zmianą Ordynacji Podatkowej z dnia 13 maja 2016 roku, każda firma MUSI zgodnie z ustawowym harmonogramem wdrożyć rozwiązania informatyczne zgodne z Jednolitym Plikiem Kontrolnym. Ustawa narzuca dostosowanie się ponad 2 milionom przedsiębiorcom do standardu JPK w celu weryfikacji np.:

 • Rejestry VAT –sprzedaży i zakupów VAT
 • Magazynów
 • Książki Przychodów i Rozchodów, pełnej księgowości
 • Wyciągów bankowych
 • Sprawdzania online obowiązków sprawozdawczych tj. opłat akcyzowych, ceł, opłat środowiskowych

W związku z wprowadzeniem standardu JPK od 1 lipca 2016, każda firma musi mieć pełne zaufanie do swojego kontrahenta w zakresie praw i obowiązków, w zakresie księgowości czy choćby samych dowodów sprzedaży. Błędne wystawienie choćby faktury VAT skutkuje dominem problemów i konsekwencji, gdzie najgorszym jest posądzenie choćby o wyłudzenie VAT lub tzw. pustą fakturą gdzie jest podejrzenie o nienależnym odliczeniu podatku dochodowym.

Co otrzymają Państwo w pakietu? Pełne zabezpieczenie interesów własnych jak i klientów!!

W ramach pakietu JPK INFO otrzymują Państwo:

 • Wpis do rejestru firm spełniających wymogi nowej Ordynacji Podatkowej w zakresie Jednolitych Plików Kontrolnych. Wpis znajduje się na stronie jpkinfo.pl i jest JEDYNYM takim rejestrem w Polsce, zrzeszającym wszystkich przedsiębiorców w Polsce. Z rejestru korzystają wszystkie zainteresowane podmioty bezpłatnie, w celu zweryfikowania ryzyka podejmowania kontaktów handlowych.
 • FAKTURY JPK NS – oprogramowanie komputerowe zgodne z nowymi wytycznymi i wymogami Ordynacji Podatkowej. Program generuje dokumenty sprzedaży tj. faktury VAT, marża, pro forma, rachunki oraz ma zaimplementowany moduł do generowania plików JPK dla Urzędów Skarbowych z zakresu sprzedaży VAT i gospodarki magazynowej.
 • Dostęp do panelu oprogramowania online – możliwość pobrania m.in. programu finansowo-księgowego z zaimplementowanymi modułami JPK.
 • Program JPK INFO – program służy do pełnego przeszkolenia z zakresu zmian w Ordynacji Podatkowej dla osób zarządzających, działów księgowych oraz osób mających bezpośredni kontakt z dokumentami handlowymi (sprzedaż, zakupy, magazyn, transport). Dodatkowo w ramach JPK INFO otrzymają Państwo dyplom poświadczający Państwa wiarygodność i wiedzę z zakresu wiedzy o JPK.
 • Program EKOFIRMA NS – program do rozliczeń opłat środowiskowych. Zabezpiecza Państwa przed „czerwoną kontrolką” w rejestrach przesłanych już plikach JPK w ramach obowiązkowych sprawozdań ustawowych.
 • Aplikacja URZĘDNIK - jest jedyną w Polsce platformą zawierającą informacje dotyczące bardzo newralgicznych danych jakimi są urzędnicy publiczni. Znajdziemy tutaj dane urzędników zatrudnionych w działach obsługi petenta oraz działów kontrolnych. Wersja deskop i mobilna (Android).
 • W ramach pakietu każdy przedsiębiorca otrzymuje roczny bezpłatny dostęp do usług tj.

Dział prawny – możliwość bezpłatnych zapytań z zakresu prawa gospodarczego, administracyjnego, cywilnego, karnego.

Dział windykacji – bezpłatna windykacja zaległych należności w trzech krokach w ramach usługi  Bezpieczne Finanse.

Dział reklamy – każda firma jest promowana poprzez rejestr JPK INFO w ramach akcji BEZPIECZNY KONTRAHENT.

 

Pakiet JPK INFO jest jedynym produktem realizującym i spełniającym w 100% założenia ustawy w ramach Jednolitego Pliku Kontrolnego plus 1% dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego.

 

Koszt jednorazowy wynosi 599,00 zł brutto.

Koszt aktualizacji oprogramowania, utrzymania wpisu oraz przedłużenie dostępu do usług wynosi jedyne 149,00 zł brutto rocznie.

22 innych produktów w tej samej kategorii: